Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Потьомкінському сквері висадили королеву квітів

Випускники Херсонської спеціалізованої школи №31 у Потьомкінському сквері висадили 100 кущів троянд. Ініціатором такої квітучої акції виступив учень 11-Б класу Марк Фінкевич. Його ідею підтримала дирекція навчального закладу та батьківський комітет, який виділив кошти на закупівлю квітів.

Марк Фінкевич:

«Ми вирішили зробити свій внесок у благоустрій міста. Буде приємно, прогулюючись сквером, дивитися на квітучі троянди і розуміти, що ти саджав їх власними руками. Було б ще краще, якщо нашу ідею підтримають учні інших шкіл, оскільки у Херсоні є багато місць, що потребують озеленення».

Місце висадки квітів було попередньо узгоджено з представниками міської влади. Комунальне підприємство «Парки Херсона» допомогло учням реалізувати їх ідею. Перед початком висадки квітів працівники КП показали, як правильно саджати троянди, щоб ті прижилися. Також для кращого освоєння рослин у ґрунті одразу ж було організовано полив.

Олена Кучеренко, директорка КП «Парки Херсона»:

«Дуже приємно за наше підростаюче покоління виявило бажання висадити кущі у Потьомкінському сквері, який знаходиться на обслуговуванні КП «Парки Херсона». Наші працівники у подальшому будуть доглядати та поливати рослини». 

Долучилися до акції рідні та друзі школярів. Саджати квіти разом з Марком прийшла його мама та два молодших братика.

Матвій Фінкевич:

«Ідея мого брата дуже класна та корисна для міста. Мені подобається саджати троянди – це весело та цікаво».

Випускниця Олександра Скічко на акції разом з молодшою сестрою. Дівчина дуже любить квіти. Троянди для неї символ краси та натхнення.

Троянди висадили декількох сортів різних кольорів. Результат можна буде оцінити вже влітку. Обіцяють, що палітра кольорів трояндової алеї буде багата на незвичні міксові поєднання.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *