Четвер, 5 СерпняПерший регіональний
Shadow

У селищі Геологів утворилося м’ясне звалище

Нестерпний сморід турбує жителів вулиці Тепличної, що у селищі Геологів. За словами місцевих жителів неприємний запах йде від «м’ясного» звалища, яке утворили невідомі особи, скидаючи туди залишки тварин.

Вікторія Михайлова, будинок якої розташований поруч зі звалищем, розповідає, що 22 червня 2020 року, помітила як троє чоловіків під’їхали на автівці Mercedes Sprinter та інтенсивно почали викидати щось на узбіччя.

Вікторія Михайлова:

«Близько 19 години вечора я вигулювала свого собаку і по дорозі з далеку побачила чоловіків. Трохи згодом підійшла ближче і побачила викинуті купи м’яса. І це при тому, що зовсім поруч стоїть табличка, що викидати сміття заборонено. Я викликала поліцію, яка прийняла мою заяву. Також я запам’ятала номерні знаки машини, але поліції не вдалося оперативно розшукати її. Поряд знаходиться озеро, ми часто ходили гуляти туди з дітьми. Але зараз через спеку сморід став ще більше і гуляти просто стало неприємно».

Люди наполягають на тому, що вирішенням цього питання компетентним органам варто зайнятися якнайшвидше, доки це не призвело до екологічної катастрофи.

Поліція Херсонської області, а також державна екологічна інспекція від коментарів для журналістів «Першого регіонального» поки що утрималися.

Авто чоловіків, які здійснили викиди залишок тварин: Mercedes Sprinter синього кольору (АА 0283 ВН).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *