Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

У Щасливцевому зробили живе послання президенту

Активістами з села Щасливцеве був організований флешмоб з символічною назвою “Живе послання” президенту. На цю ідею їх підштовхнула складна ситуація, яка тягнеться ще з 2015 року.

Про це повідомляє сайт Щасливцевської сільради.

Справа в тому, що мешканці Арабатської Стрілки вже не перший рік намагаються отримати дозвіл уряду на утворення об’єднаної територіальної громади у складі сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка, Стрілкове та селища Приозерне попре бажання Кабміну об’єднати весь Генічеський район в одне ОТГ, яке може стати найбільшим в Україні за кількість населених пунктів.

Для флешмобу було обрано центральний пляж у селі Щасливцеве в якому також із задоволенням прийняли участь відпочиваючи, які вже не перший рік є гостями Арабатки і бачать стрімкий зріст туристичного потенціалу та розуміють, що мрія про набуття їх улюбленого місця відпочинку статусу курорту місцевого значення та розвиток больнології, яка зовсім нещодавно почала набирати оберти – може стати неможливим.

Нагадуємо що 7 липня 2020 року, в Адміністративному суді міста Києва буде проходити засідання щодо позову Щасливцевської сільради про оскарження розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року р. №474-р., щодо затвердження перспективних планів в межах Генічеського району.

Тож можливо наступний флешмоб вже буде проходити під будівлею суду в столиці саме 7 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *