Субота, 16 СічняПерший регіональний
Shadow

У січні херсонці зможуть переглянути першу українську казку

Напередодні Різдва українські кінематографісти вирішили порадувати глядачів справжньою різдвяною казкою під назвою “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”. Це перша українська казка, і єдиний козацький фільм, знятий професійно в незалежній Україні.

Фільм було знято за сценарієм відомого українського казкаря Сашка Лірника за мотивами його твору “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”.

  

Химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними героями та несподіваними персонажами і закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування.

Фільм відправить глядачів у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

Головні ролі в картині зіграли Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян та інші.

Херсонці зможуть переглянути фільм вже з 1 січня 2020 року у ККЗ “Ювілейний” та кінотеатрі “MULTIPLEX”. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *