П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

У Скадовському районі жінка заразила коронавірусом трьох людей

Хвора на коронавірус жінка, яка мешкає в селі Андріївка Скадовського району Херсонської області, сдавала тест на COVID-19 у Каховському районі. Про це під час брифінгу повідомив директор Херсонського обласного Центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич.

За його словами, жінка перебувала в гостях у людей з Каховського району, які раніше контактували з хворою людиною на коронавірус.

Юрій Ромаскевич:

“Ми отримали результат тесту, коли вже жінка повернулася додому у село Андріївка. Потім епідеміологи почали відпрацьовувати контактих осіб, які спілкувалися з хворою. З них три особи отримали вчора позитивні результати тесту. Це сусіди інфікованої жінки”.

Загалом станом на 12:00 7-го травня 2020 року позитивний результат на COVID-19 мають 4 людини із села Андріївка.

Юрій Ромаскевич:

“Наразі встановлено 52 особи, які контактували з жінкою, яка повернулася з Каховського району. У всіх цих людей відібрано біоматеріали для проведення ПЦР-дослідження. Можу сказати, що один з цих випадків виявився позитивним. Але про нього офіційно буде оголошено сьогодні ввечері”.

Крім того, за словами Юрія Ромаскевича, ПЦР-дослідження проводиться виключно тим людям, які цього дійсно потребують. Тобто, якщо людина має клінічні ознаки, або контактувала з інфікованим на COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *