Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Скадовську місцева влада намагається відібрати землю у дитячих таборів

У самий розпал туристичного сезону, а тим паче напередодні Всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» -2021,  у Скадовську розгорівся черговий скандал.

Сторонами конфлікту виступають діючі чиновники Скадовської міської ради, а саме: перший заступник мера Олександр Грищенко, виконуюча обов’язки архітектора міста Людмила Хотієнко, начальник поліції охорони Андрій Балан та інженер-землевпорядник приватного підприємства «Левас» пан Погорілий.

Усі вони діють в бізнес-інтересах власника приватної бази відпочинку «Ірбіс» Сергія Гриненка, який хоче мати власний вихід до моря  через два дитячі табори, що сусідять між собою. Аби здійснити мрію підприємця, необхідно у двох дитячих таборів «Гагарина» і «Романтик» відрізати по шмату землі. Як свідчать документи, які надали редакції «Першого регіонального», вони це вже зробили через «чорних» реєстраторів із залученням «мертвих душ». Вам цікаво? Тоді дивіться спецрепортаж «Сусідські війни» про те, як у Скадовську місцева влада зловживає своїми повноваженнями і хоче відібрати у наших з вами дітей право на безпечний відпочинок.

1 Comment

  • Юрий Глебович Кочубей

    Меня сюда родители на 2 смены отправляли в 1966г.-1967г.,так как мама Галина Александровна -учительница,летом подрабатывала нач.пионерлагеря .14.08.2021г.,Херсон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *