Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Скадовську перевірили умови перебування морських ссавців у дельфінарії

Дельфінарій у Скадовську працює вже 8 років. Він об’єднує не лише дельфінарій, а й центр реабілітації. До карантину багато дітлахів з України та інших європейських країн приїздили до Скадовська, аби пройти курс дельфінотерапії, що включає плавання та спілкування з дельфінами, масаж й заняття з психологом . Зазвичай, це хлопчики та дівчата з діагнозами ДЦП, аутизм та з синдромом Дауна.

 

Проте через карантин заклад не може повноцінно функціонувати. Бо дитячі оздоровчі табори ще не працюють, а це були основні відвідувачі. Центр реабілітації також не може повноцінно працювати, адже в приміщеннях килимове покриття, яке в місцях для перебування дітей зараз під забороною. Про це розповів директор дельфінарію Олексій Шурепов

Усіх тварин, які утримуються в дельфінарії, обслуговує Скадовська районна державна лікарня ветеринарної медицини. Фахівці проводять клінічний огляд тварин та надають консультації щодо  їх утримання. За здоровям вихованців ветеринари слідкують постійно, навіть коли заклад не працює через карантин.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *