Середа, 28 ЛипняПерший регіональний
Shadow

У Скадовську відбувся чемпіонат області з боксу

бокс

9 травня 2021 року в м. Скадовську завершився чемпіонат області серед юніорів та юнаків ГО ФСТ “Спартак”з боксу.

Перемогу у змаганнях здобули спортсмени, які навчаються у Херсонському фаховому спортивному коледжі, у відділені боксу – Максим Карловець, Никита Хохонь, Віталій Сіваєв.

Про це повідомили у пресслужбі Херсонської обласної ради.

Бронзу здобули Рогощенко Денис, Цвентарний Данило, Полікарпов Максим. До речі, Полікарпов Максим також прийняв участь у міжнародному турнірі С.Данильченка , що відбувся у м. Харкові, де став срібним призером у ваговій категорії 48 кг.

Вітаємо з перемогами спортсменів та їх тренерів наставників Андріянова В.Г., Чорного В.Є., Шевченка О.Д.
Успіхів вам та наснаги у подальших виступах всеукраїнського та міжнародного рівнів!

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.