Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Скадовську забрали 5 дітей у горе-матерів

У місті Скадовськ працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей вилучили у двох матерів (44-річної жінки та її старшої 28-річної доньки) через недогляд п’ятеро дітей у вкрай занедбаному стані. 44-річна жінка виховувала трьох дітей віком від 7 до 15 років. У її 28-річної доньки двоє дітей віком 6 і 7 років. Обидві родини є на обліку як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На обох жінок ювенальні поліцейські неодноразово складали адміністративні протоколи за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей. Також стало відомо, що діти зрідка відвідували школу. Зі слів сусідів, обидві матері кидали дітей вдома самих, часто влаштовували сварки та збирали вдома сумнівні компанії. Люди бачили, як діти порпалися у сміттєвих баках.

Зважаючи на загрозу здоров’ю та життю дітей, районна комісія захисту прав дітей прийняла рішення про вилучення малечі з сім’ї без позбавлення батьківських прав. На час вилучення матерів вдома не було, ніхто з дітей не відвідував навчальний заклад. Малеча була голодна, у брудному одязі, в холодильнику не було продуктів харчування, у кімнатах відчувався сморід. Після обстеження в лікарні малечу помістили у центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Жінкам дадуть шанс на виправлення ситуації, після чого буде розглянуте питання про можливе повернення дітей додому.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *