Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У «Синьому коті» відкрилася виставка до Дня Незалежності

У Херсонській галереї «Синій кіт», 20 серпня 2021 року, відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів дитячої художньої школи. Виставка «ДИВО СВІТ» приурочена до 30-річчя Незалежності України.

«Ми обрали таку назву для виставки невипадково. Ми вважаємо, що вона передає той настрій, що панує у роботах наших дітей. Саме ця назва підходить до свята – Дня Незалежності України. Це свято особливе, адже особлива наша країна. Вона ще молода, але вже має багаторічну історію. Українська культура має потенціал і є тією славою, що прославляє нашу державу по всьому світові», – зазначила директорка художньої школи Юлія Сліпіч.

За її словами, представленні дитячі роботи поєднали у собі минуле та майбутнє. На виставці можна побачити вироби з петриківським та косівським розписами, витинанки, виробки з тканини, кераміки, різноманітні знаки, які були уособлені у виробах традиційного українського мистецтва, образотворчі твори.

На урочисте відкриття завітали батьки, викладачі та представники міської влади.

«Я не перестаю захоплюватися дитячим творчим потенціалом. І напередодні свята хочу побажати, щоб ви не переставали творити, любити свою країну, бути відданими громадянами нашої держави і, звісно, здоров’я та наснаги вам, батькам івикладачам», – прокоментувала секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

7-річна Вікторія Соляник прийшла на виставку разом з мамою, для якої побачити картину доньки було приємною несподіванкою, оскільки вчителі завчасно не попереджали чиї саме роботи було відібрано.

Завершилося відкриття під звуки гітари. Присутні прослухали твори у виконанні викладачів школи мистецтв № 1.

Відвідати виставку можуть всі бажаючі до середини вересня 2021 року.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *