Четвер, 25 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

У Таврійському мікрорайоні Херсона ресторан працював попри заборону

Триває робота COVID-патрулів. Так, 22 січня 2021 року представники Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та поліції, а також головний спеціаліст управління споживчого ринку Херсонської міськради Володимир Берсан перевірили у Таврійському мікрорайоні Херсона як суб’єкти господарювання дотримуються карантинних вимог.

У супермаркеті перед не продуктовими відділами стояли попереджувальні знаки, які інформували споживачів, що ці товари на касі не відпускаються.

– У гіпермаркеті ми побачили порушення постанови КМУ №1236 у частині не встановлення спеціальних контейнерів для збору використаних засобів індивідуального захисту, за що був складений відповідний протокол.
Крім того, певні порушення виявили у місці продажу кави. Наприклад, кондименти для напоїв (трубочки, мішалки) були не в індивідуальних упаковках, також не були нанесені розмежувальні лінії для дотримання дистанції між відвідувачами. А найголовніше, що так і не вдалось з’ясувати хто саме здійснює цю господарську діяльність, бо відсутній куток споживача. У присутності представників COVID-патруля продавець зачинився і пішов у невідомому напрямку. – зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Також, під час відпрацювання, представники COVID-патруля виявили заклад громадського харчування, який працював, незважаючи на заборону. Фахівці зафіксували факти обслуговування населення всередині закладу.

– Також наші фахівці працювали й у складі нічних бригад COVID-патрулів, які відвідували суб’єкти господарювання в нічний час. І там також фіксували порушення – прийом людей попри заборону. На місце подій викликались патрулі Національної поліції і складались відповідні протоколи за ст.44-3 КУПаП. З початку локдауну (з 8 січня 2021 року) фахівцями Держпродспоживслужби по області проведено 1300 перевірок, складено біля 150 протоколів за виявлені порушення. Ці порушення стосувались, в основному, недотримання суб’єктами господарювання вимог, які встановлені Постановою №1236 та протиепідемічних заходів. – зазначив Тарас Година-Арюпін.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області закликає громадян більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких!

Бережіть себе та дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *