Вівторок, 24 ЛистопадаПерший регіональний
Shadow

У театрі Куліша сцену під дахом відкрив кіт

Сьогодні, 23 квітня 2020 року, директор обласного театру ім. Миколи Куліша Олександр Книга провів онлайн-відкриття оновленої сцени під дахом, щоб глядачі, незважаючи на карантинні обмеження, могли доторкнутися до мистецтва.

Одним із перших поріг оновленої сцени переступив театральний кіт. Тож тепер у театрі однозначно буде присутня затишна атмосфера, переконанні у колективі.

За словами Олександра Книги, скоріше за все, вихід з карантину буде поступовим. Тому цей оновлений майданчик стане чудовою платформою, де можна буде проводити театральні заходи за участі невеликої кількості глядачів. Сцена під дахом розрахована на 120 посадкових місць. Ремонтували приміщення власним коштом. 

Олександр Книга:

«Ми оновили повністю залу і тепер тут можна показувати вистави, як влітку, так і взимку: відремонтували дах, стіни, зробили нове світло, зручні крісла, а також з’явився новий балкон для найдорожчих глядачів. Ми сподіваємося, що вже у кінці травня чи на початку червня тут лунатимуть аплодисменти».

Ще одним сюрпризом для глядачів став показ вистави на оновленій сцені під дахом «Монолог актриси» у виконанні Заслуженої артистки України Олександри Тарновської. Хто не встиг насолодитися переглядом, залишаємо вам відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *