Субота, 19 ЧервняПерший регіональний
Shadow

У Xepcoнcькiй мicькiй paдi дo пoдaткiв пiдxoдять вивaжeнo

Херсонська міська рада

На засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку було розглянуто 5 проєктів регуляторних актів – рішень.

Зокрема, було погоджено наступні: «Про встановлення збору за провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Херсона» та «Про справляння туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади».

На думку членів комісії перед прийняттям рішення ретельного вивчення потребують наступні питання: «Про встановлення на території Херсонської міської територіальної громади ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про встановлення земельного податку на території Херсонської територіальної громади» та «Про встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади».

Саме тому було надано рекомендацію виконавчим органам міської ради для цього проєкту регуляторного акту розробити порівняльну таблицю, яка дасть можливість побачити очікуваний економічний ефект від нових ставок та пільг.

Також депутатами було прийнято рішення про перенесення на наступне засідання комісії розгляду питань, що стосуються встановлення земельного податку та встановлення орендної плати на території Херсонської міської територіальної громади.

«Ці питання потребують глибшого вивчення і потрібно дуже ретельно підходити до прийняття таких рішень, пропоную депутатам їх опрацювати упродовж тижня, — зазначив голова постійної комісії Андрій Дмитрієв, — на наступному засіданні комісії приймемо виважене рішення щодо них».

Також було розглянуто та підтримано проєкт рішення «Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік».

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *