Середа, 27 СічняПерший регіональний
Shadow

У зоні ОСС загинув ще один військовий з Херсонщини

Ця подія сталася у зоні відповідальності 57 ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка. Загинув військовослужбовець рядовий Євген Черних, повідомляє Online Нова Каховка.

Народився Євген у 1991 році в селі Райське Новокаховської ОТГ на Херсонщині. Брав участь в АТО. Після звільнення з лав Збройних Сил до кінця 2019 року Євген Черних працював у Новокаховському комунальному підприємстві «Муніціпальна варта», яке було сформоване з ветеранів АТО/ООС і виконує функції з підтримки громадського порядку та збереження комунальної власності у місті Нова Каховка та інших населених пунктах ОТГ.

В січні 2020 року рядовий Черних підписав другий контракт і удруге у складі вже нового для себе підрозділу відправився на Схід України…

Рішенням міського голови Володимира Коваленка організацію поховання і всі витрати з цього приводу міська влада бере на себе.

Більш докладно про рішення організаційного комітету з організації похорон загиблого героя Євгена Черниха ми повідомимо додатково.

Це вже друга незворотна втрата у 57 ОМПБр за останні три доби. 5 березня від підриву на невідомому вибуховому пристрої загинув старший солдат 34 батальйону 57 бригади уродженець села Новогригорівка Генічеського району Осичкін Дмитро Валерійович, 1993 року народження.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *