Понеділок, 8 БерезняПерший регіональний
Shadow

УДАР Віталія Кличка завжди з херсонцями

У Херсоні відбулося засідання команди УДАР Віталія Кличка (Херсонщина). До обласного штабу з’їхалися майбутні кандидати в депутати на місцевих виборах і прихильники УДАРУ, щоб обговорити ті проблеми, які існують в регіоні.

Ударівці запевняють, що готові взяти на себе відповідальність за покращення ситуації на Херсонщині і працюватимуть для людей.

Євген Криницький, лідер команди УДАР (Херсонщина):

«Наше завдання дійти до самих маленьких локальних громад і допомогти вирішити їх проблеми. Для цього ми маємо чіткий план дій. Комада УДАР здатна змінювати, приносити нове та краще для нашої країни і Херсонщини».

Партія УДАР має проукраїнські патріотичні погляди. За даними соцопитувань політичну силу вже підтримують 4,6 відсотків жителів Херсонщини.

Команда ударівців на Херсонщині – це вже досвідчені лідери, які вміють ефективно працювати і знають, як досягти результатів.

Вже найближчим часом команда УДАРу на Херсонщині представить всіх кандидатів, які хочуть зробити область, якою пишатимуться жителі, і де кожна людина відчуватиме комфорт і безпеку!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *