Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Ще два офіси «Open space» відкриють у Херсонській області

Результати роботи відділів Державної реєстрації актів цивільного стану області з початку 2019 року оптимістичні:

За І півріччя 2019 року відділи ДРАЦС області перерахували майже 3 мільйони гривень до спеціального фонду державного бюджету за надання додаткових платних послуг. Це є шостим показником за рейтингом серед всіх регіонів України.

Відділи ДРАЦС Херсонщини активно беруть участь у пілотних проектах, що запроваджені Міністерством юстиції України.

Наприклад, з початку 2019 року у пологових будинках області було видано 2310 свідоцтв про народження та подано 1 625 заяв про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Також з початку  2019 року зареєстровано 509 шлюбів «за добу».

У серпні минулого року на базі Херсонського міського відділу було відкрито офіс за принципом відкритого простору «Open space», де громадяни можуть без черг отримати весь спектр послуг, які надають відділи ДРАЦС: отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.

З часу відкриття в офісі надано послуги близько 8600 громадянам.

У листопаді планується відкриття ще двох подібних офісів у Генічеську та у Херсоні на базі Дніпровського ДРАЦС.

Чому відкриття Open Space важливе саме для Херсона? Бо саме Херсонська область найбільше обслуговує наших громадян із окупованого Криму. У зв’язку з близьким територіальним розміщенням до окупованої  території Автономної Республіки Крим, саме на спеціалістів відділів ДРАЦС Херсонщини припадає велике навантаження по обслуговуванню жителів цього регіону у порівнянні з іншими відділами України, – прокоментував керівник  Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *