Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Українські моряки знову вийдуть на акцію протесту проти корупції

ГО «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union) повторно збирає моряків 12 лютого 2021 року в Одесі, Києві, Херсоні, Ізмаїлі, Маріуполі на всеукраїнську акцію протесту проти корупції у сфері дипломування моряків та неадекватної реакції керівництва морської галуззі на попередню акцію протесту, яка відбулась 25 січня 2021 року. В Одесі планується перекриття траси Одеса-Київ. У столиці України планується пікет біля Посольства США в Україні.

 Звертаючись до моряків, членів їхніх родин, родичів та друзів, ГО «Українське об’єднання моряків» зазначило наступне:

«Мало того, що Міністерство інфраструктури України & Co створює корупційні умови, ніяк не відреагувало на Всеукраїнський протест моряків 25 січня 2021 року, так воно ще й звинувачує моряків України в тому, що вони не є моряками, що проблема корупції відсутня! Вони тримають всіх за дурнів, у тому числі Президента України! Вони нахабно брешуть всім, щоб зберегти корупцію! Це історія про те, коли більше сказати нічого, а виправдовуватися потрібно!»

«12 лютого 2021 року о 9:30 відбудеться черговий масштабний протест моряків України. Якщо хтось з чиновників вважає, що в сфері підготовки та дипломування моряків немає тотальної корупції, а протести проплачені – ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧІННОВНІКОВ 12 ЛЮТОГО НА ПРОТЕСТ ДО ОДЕСИ! МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ ТА В.О. НАЧАЛЬНИКА МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПРОШУЄМО ОСОБИСТО», – зазначають організатори. 

Моряки вимагатимуть:

1) Зустрічі з Президентом України.

2) Створення Робочої групи при Офісі Президента.

3) Відставки Міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

4) Відставки В.О. Начальника Морський адміністрації України Андрія Глазкова.

Місце проведення акцій протесту:

– ОДЕСА (за участю моряків з МИКОЛАЄВА): перекриття траси Одеса-Київ біля КП «Дачне» (перший пост поліції, учасників без власного транспорту чекатиме автобус біля головного входу в одеський автовокзал (вул. Колонтаївська, 58)).

– КИЇВ: Посольство США в Україні вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 (колишня вул. Танкова).

ХЕРСОН: Херсонська обласна державна адміністрація (площа Свободи, 1)

– ІЗМАЇЛ: Ізмаїльська міська рада (проспект Суворова, 62).

– МАРІУПОЛЬ: Театральна площа, 1.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *