Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Український шоумен Олександр Педан зустрінеться з учнями херсонської гімназії

Наступного тижня спортивна команда Олександра Педана JuniorZ завітає на Херсонщину. Вони вже встигли побувати у Тернополі, Полтаві, Чернівцях і ще 15 містах України.

А 10 грудня о 10.00 завітають до Херсонської гімназії №6, де проведуть майстер-клас і покажуть презентацію проекту JuniorZ.

Під час заходу буде підписано меморандум з міською радою та угоду про співпрацю щодо реалізації проекту між міським головою Володимиром Миколаєнком і лідером руху JuniorZ Олександром Педаном.

Окрім того, вчителів фізичної культури ознайомлять із новітніми методиками фізичного виховання, які дозволять підготувати дитячі команди до участі у фестивалі JuniorZ.

Всеукраїнський проект «JuniorZ» – «Спортивний рух Олександра Педана» було започатковано на початку 2018 року. Телеведучий і шоумен Олександр Педан разом із іншими активістами взявся “прокачувати” фізкультуру в школах: тренувати вчителів, допомагати навчальним закладам отримувати необхідне спорядження та впроваджувати нові та незвичні в Україні види спорту, таких як чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо, фризбі, самбо та американський футбол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *