Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Уряд вніс зміни до порядку перетину адмінмежі з окупованим Кримом

Уряд вніс зміни до порядку перетину адмінмежі з окупованим Кримом для дітей віком до 16 років, зокрема це стосуєть КПВВ, що знаходяться у Каланчаку, Чаплинці та Чонгарі Херсонської області.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, зміни набувають чинності з 9 лютого 2020 року і стосуються виїзду до тимчасово окупованої території України (ТОТУ) та в’їзду з неї громадян України віком до 16 років.

“Згідно зі змінами, з 9 лютого цього року, виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків (батьки (усиновлювачі), опікуни, піклувальники або інші законні представники), або уповноважених ними осіб”, – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ пояснюють, що така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих (когось із батьків чи уповноважених ними осіб). У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов’язкова.

Виїзд на територію окупованого Криму дітей віком від 14 до 16 років, батьки яких там проживають, можливий без стороннього супроводу при умові навчання цих дітей у вишах на підконтрольній українській владі території.

В’їзд та виїзд на територію окупованого Криму громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої органами Державної міграційної служби.

Крім того, змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *