Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

В аеропорту «Херсон» скоротилася кількість авіарейсів через загрозу поширення коронавірусу

В міжнародному аеропоту «Херсон» скоротилася кількість регулярних  авіарейсів, у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу.  Як повідомив журналістам «Першого регіонального» директор КП «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук, наразі більшість авіакомпаній тимчасово призупинила авіасполучення. Зокрема, МАУ, яка здійснювала авіарейси до  Києва, оголосила про їх припинення, попередньо, до 8 квітня. Відбулося скорочення авіарейсів за маршрутом Херсон-Стамбул на 19,21 і 24 березня. Не виключено, що їх буде менше і надалі, оскільки початок курортного сезону в Туреччині  перенесли  на період після 15 квітня. Крім того, про скасування туристичних чартерів Херсон- Шарм-еш Шейх до кінця травня заявила і компанія SkyUp.

За словами Віталія Кучерука, наразі у херсонському летовищі здійснюються авіарейси лише у польському напрямку: до Кракова та Катовіце.  

Віталій Кучерук:

«Авіакомпанії пояснюють такі скорочення тим, що різко впала кількість бронювань – люди самі обмежують свої пересування, вважаючи, що краще «пересидіти» важкі часи вдома. Звісно, через скасування значної кількості рейсів «повітряні ворота» Херсонщини несуть збитки. Тому для економії коштів, ми вимушені відправляти працівників у відпустки за свій рахунок – перш за все, мам з маленькими дітьми, яких не можна залишати без нагляду на період карантину в дитсадках».

Також за словами Віталія Кучерука, додаткові витрати знадобилися на закупівлю захисних масок і костюмів, рукавичок, окулярів і респіраторів, інфрачервоного безконтактного термометра і засобів дезінфекції.  В аеропорту будуть  дезінфікувати і літаки, але в тому випадку, якщо у них на борту виявлять хворих пасажирів – для цього вже визначили місце карантинної стоянки.

Щодо відкриття нового авіарейсу до Вени,  яке планувалося на 30 березня 2020 року, то як зазначив Віталій Кучерук, про його скасування поки що мова не йде. Працівники летовища сподіваються, що перший рейс буде здійснено за планом.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *