Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

В аеропорту Херсона запрацював мобільний додаток “Дія”

Відтепер Міжнародний аеропорт “Херсон” приймає мобільний додаток «Дія» на паспортному контролі під час внутрішніх авіаперевезень.

Отже, відлітати до Києва чи Львова можна без наявності з собою паспорта. Для цього достатньо під час проходження контролю надати ID-картку чи закордонний паспорт у мобільному застосунку.

Херсонський аеропорт одним з перших почав використовувати сучасні засоби ідентифікації особи для внутрішніх авіаперевезень в межах пілотного проекту. Додаток «Дія» є електронним аналогом звичайного паспорту громадянина (або біометричного закордонного). Його використання дозволить здійснювати перевірку на летовищі швидко.

Щоб скористатися послугою, достатньо в аеропорту, на пункті контролю, відкрити мобільний додаток «Дія» з вашим ID-паспортом громадянина чи закордонним біометричним паспортом. Працівник авіабезпеки зчитає QR-код з «Дії» через планшет і здійснить всі необхідні процедури, аби ви могли відправитись на борт літака.

Відмітимо, використовувати додаток «Дія» замість паспорта можна тільки в українських аеропортах і для внутрішніх рейсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *