Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

В Херсоні поліція та громадськість продовжують розвивати проєкт безпечного простору по вулиці Суворова

В Херсоні, у рамках реалізації принципу Community Policing, поліція та громадськість продовжують розвивати проєкт безпечного середовища та громадського простору по вулиці Суворова. Там мають з’явитися комфортні та сучасні майданчики зі жвавою інфраструктурою для цікавого, здорового та активного дозвілля дорослих і дітей.

Сьогодні по вул.Суворова відбувся черговий безпековий захід для херсонців за участю Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Управління патрульної поліції та громадських організацій, адже створення комфортного середовища для життя неможливе без активного залучення всіх зацікавлених сторін.

На херсонців чекали кілька цікавих локацій. Разом з представниками громадської організації діти виготовляли світловідбиваючі брелоки на шкільні рюкзаки. Поліцейські тренери навчали жінок прийомам самозахисту, усі бажаючі могли зробити фотознімки на фоні виставки мототранспорту поліції. Фотомайстри представили свої роботи для виставки «Небезмежність» проти харасменту.  Про згубну дію наркотиків та боротьбу з цим явищем херсонцям розповідали представники громадської організації.

Ця акція вкотре довела, що вирішення безпекових питань у місті полягає у налагодженні співпраці і взаємодії між місцевою владою, громадою та поліцією, адже це спільна відповідальність і одна зі складових підтримання правопорядку, – зазначає начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *