Понеділок, 26 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

В Херсоні поліція забезпечує правопорядок під час мітингу працівників заводу карданних валів

Сьогодні в Херсоні відбувається мітинг працівників заводу карданних валів біля будівлі заводу та Херсонської обласної державної адміністрації. Поліція посилила заходи безпеки, забезпечує мирне проведення акції, підтримує публічний порядок в місті та запобігає можливим порушенням. Працівники «поліції діалогу» спілкуються з найбільш активними мітингувальниками.

На деякий час люди перекрили рух по проспекту Ушакова. Поліція забезпечила об’їзд громадського транспорту, нині рух розблоковано. Також на місці знаходиться заступник начальника ГУНП та працівники слідчого управління. Нині за рішенням суду на майно заводу карданних валів накладено арешт і буде вирішуватися питання про взяття будівлі заводу під цілодобову охорону працівниками Управління поліції охорони. У залежності від оперативної обстановки кількість правоохоронців на вулицях міста може збільшитися.

Поліція закликає учасників акції дотримуватися вимог чинного законодавства, не порушувати закон, сприяти поліцейським у забезпеченні правопорядку та безпеки. У межах своєї компетенції та законних повноважень працівники поліції миттєво реагуватимуть на будь-які прояви порушень законодавства.

 

схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *