Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

У Херсонській гімназії №6 останній дзвоник пролунав онлайн

Сьогодні, 29 травня 2020 року, вперше в історії Херсонської гімназії №6 останній дзвоник пролунав в онлайн-режимі. Оскільки коронавірусний карнатин вніс зміни в традиційний урочистий формат святкування, колектив гімназії разом з учнями записали креативне 30-хвилинне відео до свята «Останнього дзвоника».

Популярні челенджі, зворушливі фото, танці, пісні, нагородження кращих учнів і, звичайно, привітання, – все це можна побачити на відеоролику. 

Свято останнього дзвоника особливе для першачків, які відзначають його вперше. І, дійсно, хвилюючий цей день для випускників, для яких сьогодні шкільний дзвоник пролунав востаннє.

З вітальними словами до вчителів, учнів та їх батьків звернулася директорка Херсонської гімназії №6 Світлана Корж:

«Хочу побажати всім якнайшвидше повернутися в стіни рідної школи і наповнити її життям. Хочу звернутися до вас, шановні педагоги! Ви подолали багато труднощів, щоб адаптуватися та працювати в такій непростій ситуації. Це, мабуть, був виклик і для батьків, на плечі яких впала тяжка праця навчання. Хочу подякувати вам за ваше терпіння, розуміння, підтримку. Особливо хочу звернутися до наших випускників. Це був особливий і незвичайний рік. Ми, вчителі, зробили усе можливе, аби підтримати вас та підготувати до ЗНО. Я вірю в те, що ви подолаєте всі труднощі, з успіхом складете іспити. Вірте в себе та свої сили! Я хочу побажати вам здійснення всіх ваших мрій. А всім учням бажаю гарно відпочити та набратися сил. Я щиро вірю, що 1-го вересня наша гімназія урочисто відкриє для вас двері».

Цього року учні 11 класів не вдягнуть випускні сукні, стрічки та не станцюють випускний вальс. Але назавжди запам’ятають шкільні роки та турботу вчителів, а ще не забудують сьогоднішнє свято, адже вперше воно відбувається по всій Україні онлайн.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *