Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Губернатор розшукує Святого Миколая

Сьогодні ввечері, у магічну дату, яка складається з трьох двійок, 12.12.2019 року, губернатор Юрій Гусєв на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про розшук Святого Миколая:

«Разом з командою облдержадміністрації ми дуже хочемо подарувати діткам Херсонщини казку. І почнемо – з 19 грудня, у день Святого Миколая. Ми маємо безліч сюрпризів і подарунків, але не можемо знайти головного героя – самого Святого Миколая. Тож, якщо вам не байдуже, якщо ви маєте акторські здібності, добре володієте комунікаційними навичками з дітьми або просто бачите себе в цій ролі, відгукніться. Телефонуйте за номером +380663472003 (Віталія), розкажіть про свій досвід та готовність провести це свято з маленькими жителями Херсонщини і можливо саме ви станете тим, кого наші діти будуть згадувати ще дуже довго!
Робімо дива разом!»

Нагадаємо, що окрім Святого Миколая, Херсонська обласна державна адміністрація розшукує людину, яка зможе очолити новостворену Службу щастя при ОДА і розпочати роботу над тим, щоб зробити херсонців щасливішими. Конкурс на посаду начальника служби щастя, який мав би відбутися сьогодні, 12 грудня 2019 року, перенесли на наступний тиждень – 16-те грудня. Як відомо, крім конкурсного відбору, претенденти проходитимуть перевірку на «детекторі брехні», який нещодавно продемонстрував очільник області Юрій Гусєв.

Чи буде Святий Миколай також проходити «детектор брехні» в облдержадміністрації не уточнюють.

Підписуйтеся на телеграм-канал ПЕРШОГО РЕГІОНАЛЬНОГО tg://resolve?domain=firstregionsite 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *