Середа, 16 ЧервняПерший регіональний
Shadow

В Херсонській облраді розпочато відбір проєктів, які отримають співфінасування з обласного бюджету

30 квітня 2020 року завершився прийом заявок на участь в обласному конкурсі проєктів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області. Загалом надійшло 19 заявок від громадських організацій. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради. 

Як повідомила голова конкурсної комісії, заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова, у цьому році надійшло більше заявок, ніж у минулому. Але остаточний перелік проєктів, які братимуть участь у конкурсі та будуть претендувати на отримання співфінасування з обласного бюджету, буде визначений під час аналізу заявок на їх відповідність умовам конкурсу. Всі заявки розгляне конкурсна комісія. У минулому році було допущено 16 проєктів з 18-ти, які надійшли. Переможцями стали проєкти 6 громадських організацій, які отримали співфінансування з обласного бюджету на реалізацію власних ідей у сумі від 30 до 55 тисяч гривень.

“Вже почала ознайомлюватися з проєктними пропозиціями громадських організацій, які надійшли на адресу конкурсу обласної ради. Є багато цікавих ідей, які, на мою думку, гідні отримати фінансування з обласного бюджету. Щиро дякую представникам громадянського суспільства за активність та небайдужість. Приємно, що у порівнянні з минулим роком розширюється й географія конкурсу. Він дійсно обласний, бо є заявки з Високопілля, Олешківського, Каховського районів, міст Херсон й Нова Каховка”, – зазначила Оксана Рукавішнікова.

Нагадаємо, прийом заявок на конкурс стартував 1 лютого 2020 року, завершився 30 квітня 2020 року. За умовами конкурсу, проєкти, що подаються, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:

утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України та Херсонщини;
формування демократичних цінностей та верховенства права у громадян регіону задля їх рівноправного включення до європейської і світової спільноти;
створення умов для інтелектуального самовдосконалення громадян, творчого розвитку особистості;
популяризація та формування здорового та активного способу життя;
формування загальнолюдських цінностей, гуманного та відповідального ставлення до довкілля.

Загальний обсяг фінансування проєктів переможців з обласного бюджету складатиме 297,5 тис. грн за умови участі громадських організацій у співфінансуванні не менше 5% від кошторисної вартості кожного проєкту.

Про час та місце засідання конкурсної комісії всім учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *