П’ятниця, 14 ТравняПерший регіональний
Shadow

В Херсонському прикордонному загоні новобранці прийняли присягу

Сьогодні, 4 вересня 2020 року, в управлінні Херсонського прикордонного загону в урочистій обстановці 20 військовослужбовців, які нещодавно вступили до лав прикордонної служби склали присягу на вірність народу України. 

 Розпочався захід з виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору.

 Кожен з новобранців урочисто дав клятву захищати Україну, її суверенітет і територіальну цілісність.

Привітали військовослужбовців із цією знаменною подією у їх житті, начальник прикордонного загону Юрій Чернов та Голова ветеранської організації Азово-Чорноморського регіонального управління капітан першого рангу Василь Перерва, а наприкінці урочистої частини, вже традиційно, військовий капелан загону протоієрей Ігор освятив прикордонників та благословили  їх на вірне служіння Батьківщині.

 Прикордонники продовжують набирати у свої ряди військовослужбовців за контрактом. Майже щодня до окремого регіонального центру комплектування звертається молодь з бажанням долучитися до почесної справи охорони державного кордону, адже прикордонник- престижна професія. Крім того прикордонники – контрактники мають можливість кар’єрного зростання, вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України.

Прес-служба Херсонського прикордонного загону 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *