Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

В Олешках підприємці-порушники «не знали» про карантин

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірили, чи дотримуються карантину на ринку в Олешках.

На місцевому ринку майже всі магазини виявились зачиненими. У першому з працюючих чоловік продавав одяг і сонцезахисні окуляри. На зауваження почав запевняти, що відкрився, аби…потруїти мишей. Але на вимогу працівників Держпродспоживслужби торгівлю звернув і магазин зачинив.

На іншого порушника карантину довелось викликати поліцію. Продавець почав запевняти, що просто сидить в магазині та дивиться відео, хоча весь товар був розкладений, навіть на вулиці. Зачинятись він відмовлявся, тому фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області викликали правоохоронців. Лише після того, як на чоловіка склали протокол-попередження, він зачинив свій магазинчик.

У взуттєвому магазині взагалі обслуговували клієнта. На зауваження власниця почала запевняти, що магазин не працює. А люди самі зайшли. І взагалі – магазин «просто провітрювали».
Про карантин «не чув» і власник крамнички, де продають будівельні інструменти.

Загалом, порушники найчастіше пояснювали свою роботу під час оголошеного карантину тим, що місцева влада їх не попередила і що їм просто сказали вдягнути маски, а не припиняти роботу.

Заступниця міського голови Олешок Надія Пивоварова запевнила фахівців Держпродспоживслужби, що у міськраді продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо заборон під час карантину з підприємцями. Уся інформація розміщена на офіційному сайті міськради, у соцмережах, про це говорять на телебаченні.

Подібні рейди фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області і надалі триватимуть в усіх районах Херсонщини.

Нагадуємо, що у разі невиконання вимог карантинного режиму та законодавства України на порушників чекають штрафи від 17 до 50 тисяч гривень, і навіть кримінальна відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *