Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

В Олешках стартувала літня медіашкола

медіашкола

В Олешках розпочала роботу літня «Медіашкола для юних журналістів» від «Першого регіонального». Перше заняття відбулося 7 червня 2021 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості.

медіашкола

До літньої медіашколи потрапили 16 активних і допитливих хлопців і дівчат. Кожен з них отримав приємні подарунки –  брендові ручки, блокноти та футболки.

Учасникам заходу розповіли чим професія журналіста відрізняється від блогерства, познайомили з правами та обов’язками журналіста. Також за допомогою тренінгових вправ продемонстрували, що журналістська діяльність базується на збалансованому інформуванні, об’єктивності та поширенні тільки перевіреної інформації, оскільки за дезінформацію журналіст може понести відповідальність.

медіашкола

Під час тренінгу учасники Медіашколи ознайомилися з Етичним кодексом журналіста та пройшли майстер-клас з удосконалення дикції.

дикція

Елеонора Гуськова

Засновниця медіашколи, член Національної спілки журналістів України Елеонора Гуськова зазначила, що проєкт проводиться за ініціативи Олешківського міського голови Євгена Рищука.

Елеонора Гуськова:

«Ми розширюємо горизонти нашого проєкту і вирушаємо знайомити молодь з основами сучасної журналістики в райони Херсонської області. Для школярів це новий формат навчання. Вони з великим ентузіазмом беруть участь у практичній частині, розвивають свою креативність і комунікативність».

медіашкола

Протягом наступних днів учасники медіашколи навчатимуться формувати випуски новин, писати інформаційні матеріали, братимуть інтерв’ю та здійснять вуличне опитування, а також дізнаються, як створити особистий бренд, який сприятиме успішній публічній діяльності.

медіашкола

Вже у середу, 9 червня 2021 року, у форматі прес-конференції відбудеться зустріч школярів з Олешківським міським головою Євгеном Рищуком.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *