Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

В Олешківських пісках морські піхотинці розпочали виконання бойових завдань

 
навчання
 
28 червня 2021стартували українсько-американські навчання “Сі Бриз – 2021” для особового складу десантно-штурмової роти окремого батальйону морської піхоти. 
 
На загально-військовому полігоні “Олешківські піски” розпочались заходи у межах самооцінки 1-го рівня, які триватимуть п’ять днів. Оцінювання проводять дванадцять експертів НАТО з Німеччини, Канади, Чехії та Італії разом з представниками Збройних Сил України на чолі з підполковником Збройних Сил Німеччини Бернардом Холганом.
 
– Для мене та моєї команди велика честь знаходитись тут і оцінювати такий підрозділ, як ваш. Ми тут, щоб допомогти вам пройти усі кроки і стати взаємосумісними з підрозідлами НАТО, – звертаючись до морських піхотинців сказав підполковник Бернард Холган.
 
У перший день відбувся стройовий огляд під час якого експерти НАТО перевірили укомплектованість особовим складом, зброєю та технікою. Перевірили адміністративні питання, засоби зв’язку, логістичне забезпечення тощо.
 
піхотинці
 
Наступним етапом оцінки стане перевірка процесу прийняття військових рішень та виконання бойових завдань особовим складом десантно-штурмової роти.
 
навчання
 
Варто зазначити, що напередодні відбувся курс підготовки сертифікованих експертів з оцінки 1-го рівня за стандартами НАТО, який пройшли шість офіцерів морської піхоти. По завершенню самооцінки вони отримають відповідні сертифікати, і матимуть право проводити оцінку 1-го рівня будь-якого підрозділу країн або партнерів НАТО.
 
Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
 
Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *