Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

У прокуратурі області обговорили стан протидії злочинності на Херсонщині

23 липня 2020 року в прокуратурі Херсонської області під головуванням прокурора області Ігоря Івченка відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено стан протидії злочинності в Херсонській області за підсумками роботи в І півріччі 2020 року.

Участь у заході взяли керівники Національної поліції в області, Служби безпеки України в області, Державного бюро розслідування, фіскальної служби, заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови обласної ради, заступники прокурора області, керівники місцевих прокуратур та інші.

Розпочинаючи координаційну нараду, прокурор області поінформував присутніх щодо результатів вжитих правоохоронними органами заходів у протидії злочинності у регіоні.

За його словами, у цьому півріччі органи прокуратури у взаємодії з іншими правоохоронними органами Херсонщини працювали на успішний результат, якого вдалось досягти спільними зусиллями, зокрема:

📌 відсоток розкриття кримінальних правопорушень за остаточними результатами досудового розслідування становить 53,5% та є одним з найвищих у державі (43,7 %);
📌 зменшилась кількість особливо тяжких кримінальних правопорушень на 25 % та тяжких на 19,9 %;
📌 зменшилась кількість умисних вбивств на 11,5 % абсолютну більшість з яких розкрито, на 28,6 % – тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого,які розкрито;
📌 зменшилась кількість злочинів проти власності таких, як квартирні крадіжки на 63,2 %, грабежів на – 23,3 % та розбійних нападів – на 33,3 %.

Прокурор області наголосив на тому, що незважаючи на позитивну динаміку роботи, не все задумане вдалося втілити на практиці, а тому необхідно скоригувати спільні дії щодо подальшого вирішення проблемних питань, які мають місце.

Так, не призвело до очікуваних результатів та потребує активізації розслідування злочинів, вчинених проти життя та здоров’я людей, громадського порядку та моральності, а також злочинів, вчинених з використанням зброї.

Пріоритетними напрямами залишається боротьба із наркозлочинами, злочинними угрупованнями, кримінальною корупцією, злочинами у сфері земельних правовідносин, бюджетній системі та браконьєрством.

Підсумовуючи нараду, Ігор Івченко зазначив, що очікує від усіх злагодженої роботи для вирішення окреслених проблем та забезпечення стабільного розвитку регіону.

Прес-служба прокуратури Херсонської області 

схожі записи:

На Херсонщині взято під варту 32-річного нападника, який до смерті забив чоловіка
На Херсонщині колишнього посадовця банку підозрюють у привласненні понад 260 тис грн вкладника
Прокуратура вимагає визнати недійсним рішення Херсонської міської ради про передачу у користування з...
На Херсонщині прокуратура через суд зобов’язала ОТГ створити службу у справах дітей
Прокуратура наполягає на відстороненні від посади держреєстратора, який заподіяв збитки державі на п...
Вбив гілкою від дерева - херсонець проведе 9 років у в’язниці
На Херсонщині забудовник сплатить понад 2,1 млн грн пайових внесків
Водію, який збив 10-річну дитину у центрі Херсона, повідомлено про підозру
Під підозрою у вчиненні норкозлочинів опинився мешканець Великоолександрівського району
У Херсоні затримали 46-річного чоловіка, який намагався продати гранатомет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *