Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

В Україні вдруге святкують День резервіста

Сьогодні, 18 травня 2020 року, в Україні вже вдруге святкують День резервіста. А чи багато ви знаєте про доцільність та особливості служби у військовому резерві Національної гвардії України?

Почнемо з того, що військовослужбовці НГУ, зокрема військової частини 3056 виконують важливі функції щодо захисту української державності та конституційного ладу. Вони забезпечують громадський порядок та охороняють важливі державні об’єкти. І це ще не весь обсяг ланок в яких чоловіки та жінки можуть проявити себе, долучившись до рядів Нацгвардії.

Проте, для підтримки вищого рівня обороноздатності підрозділів, військові частини Національної гвардії мають свій військовий резерв. У військовій частині 3056 сформовано роту, в якій у резерві знаходяться різні громадяни. Є ті, хто став до резерву після закінчення строків дії контракту, або після звільнення зі строкової служби, а є й ті, хто строкову службу не проходив за різними причинами.

“Військовий резерв для багатьох – вже не новий вид служби. Резервісти – ті, хто прийде на поміч державі тоді, коли вона того вкрай потребуватиме. Окрім того, люди, які знаходяться в резерві користуються повагою серед роботодавців, адже це ніяк не відбивається на цивільній кар’єрі. Це зручно, бо ти сам обираєш в якому місті та частині проходити службу в разі зборів чи мобілізації”, – зазначає командир резервного підрозділу частини, майор Сергій Дементьєв.

Зазначимо також, що аби підписати контракт у військовий резерв, необхідно пройти стандартні етапи відбору. Це і професійно-психологічний відбір, виконання нормативів з фізичної підготовки та проходження військово-лікарської комісії для виявлення належності стану здоров’я.

Тому, в разі виявлення бажання стати резервістом в рядах військової частини 3056 та для отримання вичерпної інформації, звертайтесь за телефонами:

+380 99 117 03 19 Сергій Дементьєв
+380 95 812 54 07 Костянтин Наумов

Прес-служба військової частини 3056 Національної гвардії України 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *