Субота, 16 СічняПерший регіональний
Shadow

Вадим Новинський закликав бізнес Херсонщини до соборності

Два найсучасніших апарати штучної вентиляції легень, що одночасно розраховані на двох пацієнтів, 200 костюмів індивідуального захисту з масками і окулярами для лікарів. З такою благодійною допомогою приїхав на Херсонщину народний депутат України Вадим Новинський.

Наша область – перша ластівка, яку парламентар обрав для реалізації проєкту з протидії коронавірусу. Але перш ніж передати обладнання до Херсонської обласної інфекційної лікарні ім.Горбачевського, він зустрівся з представниками влади та регіональної бізнес-еліти під час засідання Єдиного обласного антикризового штабу з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Зібрання відбулося у ККЗ «Ювілейний».

«Сьогодні президент України поставив задачу: політика має відійти на другий план для того, щоб об’єднати зусилля і підтримати Херсонську область та Україну у боротьбі з коронавірусом – хворобою, навколо якої об’єднується увесь світ,» – з такими словами до присутніх бізнесменів звернувся голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв і попросив за можливості здійснити благодійні внески на потреби обласної інфекційної лікарні, адже медики постійно потребують засобів індивідуального захисту, а пацієнти – апарати штучної вентиляції легень. Лист з платіжними реквізитами присутнім роздавали перед початком заходу.

В свою чергу директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко закликав представників регіональної бізнес-еліти до співпраці, адже ця хвороба не дивиться на партійні квитки.

Віктор Короленко: «Сьогодні вночі ми отримали 5 тисяч тестів, щоб виявляти коронавірусну інфекцію у хворих. Враховуючи те, що маємо не стрімке поширення коронавірусу у південні частині України, даних тестів має вистачити. Аби медики могли ефективніше працювати в умовах карантину, область потребує ще додаткові автомобілі швидкої допомоги, кисневі концентратори, апарати штучної вентиляції легень».

Народний депутат України Вадим Новинський вважає за необхідне міським і обласному бюджетам переглянути розподіл видатків на боротьбу з коронавірусом, закликав присутніх переглянути плани і розпочати боротьбу з коронавірусом, а потім- з економічними наслідками, до яких призведе ця небезпечна хвороба.

«Нам ніхто не зможе допомогти, окрім нас самих. Ми маємо це чітко усвідомлювати і концентрувати зусилля, в т.ч і фінансові, на боротьбу з епідемією. Українці у таку складну хвилину повинні протягнути один одному руку допомоги… Кожен у такій ситуації у міру своїх можливостей має проявити себе, соборність і любов до оточуючих, до України,» – наголосив народний депутат України Вадим Новинський.

Також під час виступу Вадим Новинський звернувся і до представників ЗМІ з проханням бути виваженими у подачі інформації щодо коронавірусної інфекції, оскільки будь-яка паніка гірша за саму хворобу.
Наступне місто, куди парламентар завітає з благодійною допомогою стане Маріуполь.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *