Неділя, 24 СічняПерший регіональний
Shadow

Верховна Рада України виділила на будівництво мостопереходу 300 млн. гривень

Сьогодні, 3 вересня 2020 року, у першому читанні Верховна Рада України внесла зміни до Державного бюджету 2020р., якими передбачено фінансування мостопереходу Таврійський – ХБК у розмірі 300 млн грн. 

Незабаром має відбутись друге читання у Верховній раді України, а за ним — третє. І якщо депутати підтримають зміни на цих стадіях, тільки після третього читання та підписання закону президентом почнеться процедура фінансування.

Відмітимо, що вартість будівництва мостопереходу сягає понад 357 мільйонів гривень. Кошти, які планують виділити, — це субвенція з державного бюджету обласному. Тобто оскільки будівництво мостопереходу в Херсоні доволі дорогий об’єкт і профінансувати його з місцевого бюджету важко, держава таким чином підтримує реалізацію великих проєктів в регіонах. 

Також сьогодні об’єкт відвідало керівництво області разом з представниками ЗМІ, аби ознайомитися з ходом робіт.

Керівник проєкту з будівництва мостопереходу від ПрАТ «Укратоменергобуд» Віктор Корякін зазначив, що в процесі будівництва співпрацюватимуть з підприємствами Херсонщини.

Наступного тижня на рівні центральної влади буде презентовано дорожню карту завершення першої черги будівництва мостопереходу в Херсоні.

Нагадаємо, що президент України поставив завдання завершити будівництво першої черги мостопереходу в Херсоні до 1 травня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *