Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Весна Карпук очолила службу щастя і покращення якості життя ХОДА

Весну Карпук призначено на посаду відповідно до розпорядження голови ОДА № 144-ОС від 7 лютого 2020 року. До виконання обов’язків вона приступила 10 лютого 2020 року.  31-річна Весна Карпук до цього працювала продавчинею жіночого одягу і консультанткою в автосалоні. До слова, у жінки немає і освіти за напрямом «Соціологія», як того вимагали умови конкурсу.

На запитання журналістів, чому саме її підтримала конкурсна комісія, Весна Карпук сказала, що «має оригінальне ім‘я, яке добре пасує до Служби щастя».

Призначення Весни Карпук викликало бурхливі обговорення у соціальній мережі.

Далі пряма мова:

Погомій Оксана: “А можна посадову інструкцію? чим займатися будуть? а ощасливлювати будуть всіх? де записуватись в чергу? А скільки людей у відділку? а фонд зарплати який? маємо право знати бо це за гроші платників податків нас будуть ощасливлювати. Бо оце – хочу шоб всі були щасливі – це ні про шо. І любити свою країну змусити не можна… План є? ощасливлювання? дайте почитати”

Nataliia Shapovaliva: “Театр абсурду…. Покращіть життя кожного українця від пенсіонера до немовляти. Зробіть його стабільним і служби не треба. Просто зробіть те, що обіцяли”.

Ирина Ирина: “Цікаво. За гроші платників податку… покращення якості життя …облдержадміністрації?”

Наталя Забутна: “покращення якості життя облдержадміністрації” – це буде основним напрямком роботи? )))

Оксана Стогній: “Для мене особисто, наприклад, не зрозумілі функції цього управління, не зрозуміло чому з бюджетних коштів ми повинні його фінансувати, А ГОЛОВНЕ, яку реальну допомогу може надавати це управління щастя?
Який коефіцієнт КПД від цього дійства Ви очікуєте? Яка користь від нього? Статистика, як люди сьогодні виживають?”

Анна Викторовна:” Просто человека осчастливили должностью, сладким местом работы и не малой зарплатой ( уверена, что денег будет получать не пять тысяч гривен). Ну должен же хоть кто – то в нашем городе быть счастлив) Одно не понятно – почему за наш счёт.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *