Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Від класики до року: “Шафа!Фест” поєднує


Уже третій рік поспіль творчі жителі Херсонщини та сусідніх областей святкуватимуть День молоді на “Шафа!
Фесті“. Письменники, барди, рок-гурти зберуться у неділю, 28-го червня, в Urban CAD”, аби поділитися своїми напрацюваннями за час карантинної перерви, а також старими-добрими рядками і композиціями.

Буде все: від класики до року! Ми намагаємося поєднати різні стилі, аби кожен, хто прийшов на фестиваль, знайшов те, що йому до душі. Ну і, звичайно, аби якомога більше людей змогли виступити“, – розповідають організатори.

У рамках фестивалю відбудеться творчий батл, читатимуть поетичні та прозові рядки, виконуватимуть авторські пісні у супроводі акустичної гітари. Після на сцену вийдуть рок-гурти! Почне новостворена команда “Status Vera“. “Позитивний рок” зіграють “Матроси криголама”.

“Дуже поважаємо цей фест – реальне світло в кінці сірого херсонського тунелю. Завжди раді виступити тут у будь-якому форматі. Зіграємо найбільш динамічні й позитивні речі – відповідно до теплого літнього вечора (сподіваємося на це)”, кажуть хлопці із гурту “Матроси криголама”.

Також серед учасників – гурти з Херсона Windmusic та “Скифы“. Хедлайнери вечора –  гурт із Миколаєва “Крылья“. Існує він із 2004-го. За плечима колективу – виступи на всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Зокрема, “Чайка” у Києві, “Нашестя” та інші.

“Музика – це нас сенс життя! Ми там, де хороша атмосфера та прихильники, тому й погодились виступити на цьому фестивалі. Та й взагалі, Херсон – це чудове місто із прекрасними друзями-слухачами, яких із кожним нашим приїздом стає все більше! Давайте запалювати разом 28-го червня на “Шафа!Фесті“, закликає вокаліст гурту “Крылья” Олександр Плюснін.

Захід розпочнеться о 17:00. Вхід – вільний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *