Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Від партії «УДАР» на посаду мера Херсона піде Сергій Дудка (відео)

Балотуватися на посаду міського голови Херсона від партії «УДАР» виявив бажання Сергій Дудка, оскільки має демократичні та проєвропейські принципи, що співзвучні з позицією партії «УДАР». Він за чесну та прозору розбудову держави, міст і селищ.

«Перше, що потрібно зробити у Херсоні – це подолати корупцію. Друге, зробити місто чистим, безпечним і комфортним для херсонців. А третє,  потрібно розвивати інфраструктуру та долучати інвесторів. Тоді наше місто розквітне і стане номер один в Україні. Я вирішив балотуватися на посаду мера міста Херсон від партії «УДАР», оскільки наші позиції щодо чесності та прозорості співпадають,  ми знайшли спільні точки і вирішили разом йти на ці вибори,» – коментує Сергій Дудка.

Лідерка партії «УДАР» Оксана Продан переконана,  херсонський кандидат на посаду мера Сергій Дудка зробить Херсон саме таким містом, яким буде пишатися вся Україна.

Голова партії «Удар» Віталій Кличко бажає усім «ударівцям» перемоги на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. Він вірить, що саме потужна команду «Удару»  візьме на себе відповідальність з розбудови областей, міст і сіл. Адже з успішних куточків України складається успіх держави в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *