Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Відомий митець з Херсонщини Анатолій Кичинський відзначає свій 70-ти річний ювілей

Вчора, 4 квітня, свій день народження відзначив видатний херсонський поет – лауреат Шеченківської премії – Анатолій Кичинський.

Лише 70 років тому поет народився в селі Преображенка Чаплинського району Херсонщини.

Після навчання у Преображенській восьмирічці закінчив Чаплинську середню школу із срібною медаллю (1967 р.), а згодом — філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту (1972 р.) та Вищі літературні курси при Московському літінституті (1981 р.).

Поетичний хист Анатолія Кичинського виявився у підлітковому віці. У п’ятому класі він почав писати вірші, у старших класах свідомо цікавився художньою творчістю й поезією. У сімнадцятирічному віці почав друкувати вірші у районних та обласних газетах.

Діапазон палітри поезії Анатолія Кичинського простягається від віршів для дітей до серйозних філософських творів. Поет широко представлений у часописах та антологіях не лише українському читачеві, а й зарубіжним шанувальникам поезії у перекладах багатьма мовами світу.

Кичинський Анатолій Іванович член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреат літературних премій ім. Павла Усенка, Бориса Нечерди та Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка (2006 р. ), почесний громадянин м. Херсона. Лауреат фестивалю «Слов’янські обійми», Міжнародної літературної премії «Літаюче срібне перо» (Болгарія). Нагороджений медаллю «Незалежність України» Міжнародної Академії рейтингових технологій «Золота фортуна».

Відкриваючи для себе Кичинського як поета, читачі мають знати, що він є ще й професійним художником. Ним створено низка високохудожніх мальовничих полотен. Пейзажі та натюрморти, створенні ним, знаходяться в приватних зібраннях не тільки в нашій країні, але і за її межами.

Зараз, в свої 70 років, Анатолій Кичинський знаходиться у повному розквіті своїх можливостей та творчих сил. І, безперечно, порадує прихильників свого таланту новими неперевершеними творами.

Редакція “Першого регіонального” вітає Анатолія Івановича з днем народження і бажає йому подальшого натхнення і нових поетичних злетів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *