П’ятниця, 26 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Відомий шоумен задекларував доходи у Генічеську


Днями відомий артист – аніматор, депутат міської ради Богдан Казнавецький завітав до Центру обслуговування платників Генічеської ДПІ, аби задекларувати свої доходи за минулий рік. Богдан Казнавецький уже не перший рік висловлює свою активну позицію як законослухняний громадянин України та сумлінний платник податків і закликає до декларування минулорічних доходів інших свої земляків та колег- артистів.

Генічеські податківці надали пану Богдану практичну допомогу під час заповнення декларації та роз’яснили, які доходи необхідно декларувати. Зустріч завершилася розповідями про творчі і благодiйнi плани артиста та світлинами на згадку.

Податківці переконані, що свідома громадянська позиція артиста поширює податкову культуру добровільної сплати податків та є прикладом для представників шоу- бізнесу району та області.

Торік суб’єкти підприємницької діяльності Херсонської області, які проводили артистичну, театральну діяльність і мистецтво, задекларували за підсумками 2019 року 3,8 млн грн доходів.

Податківці Херсонщини запрошують громадян долучитися до кампанії декларування доходів та подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2020 році. Деклараційна кампанія триває до 1 травня цього року.

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *