Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Відсутність документів і назви російською: у Херсоні тривають перевірки перевізників

перевізники

20 липня 2021 року, з 4 ранку, представники управління транспорту перевіряли приватне підприємство-перевізника «Корнет-стиль». Спільно з представниками патрульної поліції перевірявся технічний та санітарний стан автобусів, стан водіїв, робота GPS-трекерів, наявність інформації для пасажирів.

перевізник

Обов’язково перед виходом на маршрут водій проходить огляд у медика, його перевіряють на ознаки алкогольного та наркотичного сп’яніння, вимірюють тиск. Автобуси перед виходом на рейс проходять технічний огляд у механіка. Після цього, патрульна поліція перевіряє наявність у водія всіх документів, страховки.

– Що стосується інформаційних покажчиків, то ми дивимось, аби вони були українською мовою. Окрім цього, в салонах має бути розміщена інформація щодо правил перевезення пасажирів і багажу, позначені місця для осіб з інвалідністю. Також перевіряємо наявність квитків для пасажирів. У автобусах мають бути таблички з назвами маршрутів, які мають розміщуватись спереду, збоку та на задньому склі транспортних засобів. Також на вікнах не має розміщуватись реклама – це заборонено. – зазначає начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Марина Віркун.

реклама

перевірка

Серед основних зауважень, які виникли під час перевірки, це: назви зупинок вказані російською мовою, вікна заклеєні рекламою. Також частина водіїв приїхала на роботу без відповідних документів. Їх до роботи на маршрутах не допустили, доки вони не надали водійські посвідчення та страховку.

Перевірки перевізників триватимуть і надалі.

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *