Четвер, 22 КвітняПерший регіональний
Shadow

Вільної ділянки для будівництва містечка для переселенців у Генічеську немає

Інформаційний простір України сколихнуло повідомлення від ХОДА щодо створення у Генічеську житлового містечка для мешканців АР Крим та внутрішньо переміщених осіб на вільній від забудови земельній ділянці площею 4,5 га. 


Проте схоже, що чиновники області трохи поспішили та видали бажане за дійсне.

Як повідомив місцевим журналістам під час прес-конференції в медіа-центрі IPC “Генічеськ” мер Генічеська Олександр Тулупов, наразі у Генічеську нема вільної від забудови земельної ділянки площею 4,5 га.

Проте ще у 2017 році було прийнято рішення про замовлення детального плану території між вулицями Паризької Комуни, 40 років Перемоги, вулиці Таврійської з метою уточнення положень генерального плану в частині розподілу садибної та багатоквартирної забудови з розробкою об’єктів обслуговування і інфраструктури.

На даний час проєкт проходить громадські слухання. Передбачено розташування 4-х багатоквартирних будинків до 5 поверхів. Фінансування передбачалось за рахунок інвесторів, як приватних, так і в особі держави. Але площа передбаченої земельної ділянки лише 1 га.

Також Олександр Тулупов відмітив, що виділення квартир передбачається не тільки для переселенців, а й для усіх соціальних верств населення.

Олександр Тулупов:

«Я думаю це буде гарний проєкт, але якщо ми будемо ознайомлені з програмою, і побачимо, що там будуть передбачені квартири для наших лікарів, вчителів, учасників АТО, тобто для усіх верств населення. Ця програма має працювати не тільки для переселенців, а й для всіх соціальних верств населення, які наразі перебувають на черзі у місті Генічеськ. Наразі у нас на черзі перебувають приблизно 60 людей, тому ще бракує 240 людей. Аби отримати житло люди мають бути зареєстровані та прописані у нашому місті».

 

Новий візит 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *