П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Влада ігнорує українських туристів, які застрягли на Шрі-Ланці

Українські туристи, які не змогли вилетіти зі Шрі-Ланки додому через припинення авіасполучення в зв’язку з поширенням коронавірусу, продовжують знаходиться на острові за свій рахунок. Як повідомила журналістам “Першого регіонального” херсонка Анна Шпак, українська влада досі не прийняла жодних рішень щодо їх повернення до рідної країни. Єдиний варіант, який наразі активно пропонують людям туроператори – купити квиток, який коштує від 15 тисяч гривень, або ж залишитися на острові.

Анна Шпак:

“Менеджер надіслав нам повідомлення, що авіакомпанія припиняє авіасполучення до 16 квітня 2020 року. Єдине, що вони можуть нам запропонувати – це квиток на 23 березня, але у людей, які тут знаходяться просто немає грошей, щоб його придбати. Я не можу зрозуміти, як це розцінювати. Здається, що влада хоче просто нажитися на нас. Також менеджер нам повідомив, що наш готель зачиняється 26 березня і ми опинимося на вулиці. Але навіть на вулиці ми не зможемо перебувати, адже у місті запроваджується карантин і нас просто заберуть до в’язниці”.

Також за словами Анни Шпак, людей, які мали квитки на дати після 18 березня продовжують відправляти додому. Проте туристи, серед яких багато дітей та літніх людей, які не змогли потрапити на літак 17 та 18 березня, перебувають у повній невідомості. Люди все ж таки сподіваються, що президент України відреагує та допоможе людям потрапити додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *