Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Владислав Мангер вмився Благодатним Вогнем

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер привітав херсонців зі святом Воскресіння Христового та побажав здійснення довгоочікуваного дива, злагоди та добра! Звернувся до вірян Владислав Мангер зі Свято-Духівського кафедрального собору, де отримав благословення від Митрополита Херсонського і Таврійського Іонна, вмився Благодатним Вогнем та освятив великодній кошик.

«Нехай цьогоріч для кожного з нас станеться диво, якого ми довго чекали. Тепер все йде якось навдивовижу, ламаються старі традиції, світ вийшов за межі звичного. То чому б не справдитися і бажанням, які досі не збувалися?
Від себе особисто бажаю кожному з вас довіряти Богові та подіям, які він для нас створює – то все на краще. Проте майте на увазі: мало віддати все на волю Бога, обов’язково треба докладати зусиль, аби задумане здійснилося. Справедливість сама собою не переможе, якщо ти не заявиш про намір добитися її. Кохання не запанує, якщо чекатимеш виключно кроків з іншого боку, тут треба й самому діяти. Статки самі не прийдуть, якщо думки не будуть підкріплені справами. Тож, як казали наші бабусі, до Бога взивай та сам рук прикладай. Нехай цього Великодня все буде інакше – столи стануть більш щедрими, розмови більш цікавими, стосунки – щирішими, справи – добрішими.
Всім миру, злагоди та доброго свята! Діждались ми паски – діждемося й Божої ласки!
Христос воскрес!»  – зазначив Владислав Мангер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *