Неділя, 17 СічняПерший регіональний
Shadow

Внаслідок ДТП на Херсонщині до річки потрапили нафтопродукти

30 січня 2020 року о 18 годині встановлено факт забруднення Республіканської затоки Каховського водосховища у наслідок ДТП двох вантажних автомобілів. В результаті ДТП в однієї із вантажівок пошкоджено паливний бак і частина палива, зі слів очевидців 100-150 літрів потрапило до водної частини Республіканської затоки.

У наслідок розливу дизельного палива на акваторії Республиканської затоки Каховського водосховища утворилась плівка площею 200 м2. Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Херсонській області спільно з державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля відібрано проби води. Загибелі водних біоресурсів не виявлено.

 

На місті події також працювали представники національного природного парку «Кам’яна Січ», Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та Бериславського Районного Сектоу ГУ ДСНС України у Херсонській області.

За даним фактом повідомлено Херсонську обласну державну адміністрацію.

З метою моніторингу стану водних біоресурсів на даній ділянці акваторії Республіканської затоки Каховського водосховища фахівцями управління проводяться оперативні щоденні спостереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *