У четвер, 16 січня 2020 року, міський голова Каховки Андрій Дяченко скликає позачергову сесію Каховської міської ради, на якій депутати розглянуть питання про подальшу долю легендарного пам’ятника «Тачанка», а саме чи виділяти кошти на його демонтаж чи ні.
В цей день можливі протести і мітинги біля пам’ятника, адже переважна більшість жителів Каховки не пов’язують Тачанку з комуністичним тоталітарним режимом, а сприймають її як візитну картку міста, пам’ятник унікальної архітектури, символ щорічного фестивалю і велопробігу.
схожі записи:
В Каховке заложили дубовую рощу
Платники Каховщини перерахували 263 мільйони гривень єдиного соціального внеску
"Набрав землі" та пішов: Руслан Романенко відмовився від крісла чиновника
Мер Каховки продолжает наживаться на городском бюджете
Підпал Каховської місцевої прокуратури: підозрюваного взято під варту
В Каховке кандидат в мэры Филипчук напал на женщин
Хто увійшов до команди Віталія Немерця
Стала відома дата другої сесії новообраної Херсонської міської ради
Позачергова сесія Херсонської міської ради не відбулася
Завтра відбудеться позачергова сесія Херсонської міської ради
Историю нельзя демонтировать , какой бы она не была.
А Тачанка ассоциируется с ,,Неуловимыми мстителями ,, , cо ,,Свадьбой в Малиновке,,….Или тоже запретить и уничтожить? Ну, что же, ломать-не строить, и нам не привыкать.Только как после этого изучать историю? Выборочно?Учим только то , что кому- то выгодно?
ИНП-это не все мы-это они..