Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Виноградарі, ягідники та садівники Херсонщини можуть отримати державну підтримку

Відповідно до урядової програми підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, сільгоспвиробники, які працюють в даних сферах, можуть отримати державну фінансову підтримку на безповоротній основі. 

Як повідомила в. о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Маргарита Степанова, у 2021 році на підтримку агропромислового комплексу в державному бюджеті передбачено 4,5 млрд грн, з яких на підтримку розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства – 450 млн грн.

З 26 травня при Департаменті працює обласна комісія, яка приймає та опрацьовує документи для компенсації витрат підприємцям.

Фермери, які бажають взяти участь у програмі, мають звернутися до 15 жовтня до цієї комісії та подати необхідні документи, а саме (за посиланням можете знайти зразок цих документів): 

Підтримка надається: 

  • Фермерам, які закладають плодово-ягідні насадження, виноградники та хмільники. Вони можуть отримати безповоротну компенсацію на витрати, здійснені протягом 1 жовтня 2020 року – 30 вересня 2021 року;
  • Підприємцям, які займаються переробкою в зазначених сферах. Вони можуть отримати 50% компенсацію. 

За матеріалами пресслужби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *