П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Виправні заклади Херсонщини заборгували кошти обленерго

Станом на 25 листопада 2019 року режимні об’єкти,  які знаходяться на території області, заборгували за використану електроенергію. Це Державна установа «Херсонський слідчий ізолятор», «Херсонська виправна колонія (№61)», «Голопристанська виправна колонія (№7)», «Дар’ївська виправна колонія (№10)», «Північна виправна колонія (№90)».

АТ «Херсонобленерго», як оператор системи розподілу, зобов’язаний у визначений Законом України «Про ринок електроенергії» термін виконати вимогу постачальника та припинити електропостачання споживачу.

Наслідки, пов’язані з припиненням електропостачання до виправних закладів, повністю покладаються на керівництво Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Розуміючи глобальність проблеми та з метою недопущення соціального резонансу та соціальної напруги, керівництво АТ «Херсонобленерго», ТОВ «ХОЕК», Херсонська ОДА звертаються до адміністрації виправних закладів якнайшвидше погасити заборгованість та в подальшому завчасно передбачати кошти на покривання витрат на енергоносії.

Найменші перебої або відключення електроенергії в спецустановах позбавлять адміністрацію можливості контролювати ситуацію в режимних зонах, що може привести до непоправних наслідків: до тюремних бунтів, спробам масових втеч, насильства і вбивств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *