Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Високопільські комбайнери жнивують за податковими правилами

Нині – гаряча пора жнив на Херсонщині. Фермери не гаять ані хвилини погожих днів, активно залучають до збору врожаю робітників та усі технічні потужності.

Наскільки аграрії переживають не тільки за високі заробітки, а й цінують працю найманих працівників, з’ясовували спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та голова Високопільської районної державної адміністрації.

Зокрема, днями вони провели спільний інформаційно-просвітницький рейд серед громадян, які займаються вирощуванням продукції на земельних ділянках сільськогосподарського призначення для подальшої реалізації на території Новомиколаївської сільської ради Високопільської ОТГ та Кочубеївської ОТГ Херсонської області. У фокусі податківців – детінізація зайнятості та здійснення фермерами господарської діяльності за всіма дозвільними документами.

У с. Новомиколаївка під час виїзду обстежено земельні ділянки
9 суб’єктів господарювання. У результаті виявлено та зафіксовано 5 громадян, які маючи більше 10 га землі та вирощуючи зернові для подальшої реалізації, забули зареєструвати свою підприємницьку діяльність.

З порушниками проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання всіх дозвільних документів та сплати податків і зборів до місцевого бюджету. Також податківці наголосили на важливості офіційного працевлаштування трударів та комбайнерів відповідно до вимог чинного законодавства.

Взірцем стали аграрії з сусідньої Кочубеївки, де два фермерських господарства одразу працевлаштували 10 найманих працівників.

Наразі рейди на підприємства сільського господарства триватимуть. Податківці Херсонщини переконливо рекомендують роботодавцям нашого краю працювати у правовому полі та не використовувати «тіньову» зайнятість.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *