Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Виступ співачки Maruv в Херсоні зустріли протестом

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, у ККЗ «Ювілейному» проходить концерт співачки Maruv. Херсонські активісти, представники Херсонської «Самооборони» не злякалися ані морозу, ані сильного вітру та провели перед початком концерту пікет. Їх обурює, що в пам’ятну для українців дату, у Херсоні проходить концерт співачки, яка гастролює в Росії і часто отримує в цій країні різні музичні премії. За словами Інни Усачової, голови Херсонської народної «Сомооборони» вони прийшли під стіни кіноконцертного залу, щоб запитати директора цієї кіноконцертної зали Євгена Максимова: «Чи гідна співачка сьогодні проводить концерт в нашому місті?»

Інна Усачова, голова Херсонської народної «Сомооборони»:


«Нам прикро, що директор ККЗ «Ювілейного», 21 листопада, в День гідності та свободи, запрошує з великого переліку українських зірок саме Maruv. Я думаю, що графіки погоджуються набагато раніше, і можна було в цей день запросити гідну українську зірку. Адже сценічна риторика співачки Maruv, на мій погляд, налаштована доброзичливо до країни-агресора, тривалий час вона перебувала у Росії та записувалася з російськими співаками».

Відповіді на свої запитання активісти так і не отримали. Також, хочемо зазначити, що прихильників творчості Maruv серед херсонців, напевно, не так вже і багато. Адже ані фанатів, ані черг і шаленого натовпу біля ККЗ «Ювілейний» не було.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *