Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Взяти на поруки голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та Олексія Левіна зголосились четверо людей

Взяти на поруки голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та Олексія Левіна, яких підозрюють в причетності до нападу на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк, виявили бажання четверо осіб. Поручителів суд заслухає на засіданні, яке відбудеться 19 серпня 2020 року.

Про це із Дніпровського райсуду столиці повідомила кореспондентка Суспільного.

Журналістка також додає, що серед людей, які хочуть взяти на поруки голову Херсонської облради, є його син. Прокурор натомість клопоче про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для обох підозрюваних.

Судове засідання планують перенести на 19 серпня, проте точний час наразі ще невідомий.

В ході сьогоднішнього засідання адвокати підозрюваних доносили суду позицію захисту щодо того, що справа, на їх думку, є сфабрикованою й суто політичною.

У самому засіданні кілька разів робили перерву. Першого разу – для того, аби медики оглянули Олексія Левіна, який заявив, що його побив конвой. Після медичного огляду лікарі зробили висновок, що Левін може продовжувати брати участь у засіданні. В цей час адвокати принесли йому одяг, адже до судової зали Олексія Левіна доставили напівроздягнутим. Як пояснили самі конвойні, підозрюваний сам відмовлявся одягнутися.

Ще кілька разів перерву робили з технічних причин.

схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *